Корзина
11 отзывов
+38 (067) 574 85 72
+38 (044) 232 08 76
УкраинаКиеввул. Вікентія Хвойки, 18/14, корпус 1, офіс 102
ТОВ Меезенбург Україна
Оставить отзыв

Система виносного монтажу Triotherm+

СИСТЕМА ВИНОСНОГО МОНТАЖУ TRIOTHERM+

Шлях до ідеальної герметизації

Винос вікна в рівень ізоляції і, таким чином, його пряма інтеграція в фасадну систему є значним кроком на шляху до збільшення енергоефективності при монтажі вікон. Система виносного монтажу blaugelb Triotherm+ дозволяє реалізувати це рішення без великих витрат, обмежень в плануванні і подальшому виконанні. Випробувана система, проста в монтажі, створює додаткову цінність у віконному бізнесі.

 

Система виносного монтажу blaugelb Triotherm+ не обмежує у виборі способу герметизації: ПСУЛ, монтажна піна або монтажна стрічка - всі ці матеріали допустимі і гарантують відмінний результат.

 

 

Основною областю застосування профілів blaugelb Triotherm+ є нарощування відкосу віконного прорізу в рівень ізоляції фасаду в якості приймаючої навантаження стабільної основи для монтажу. За допомогою механічного кріплення профілі blaugelb Triotherm+ безпечно відводять виникаючі навантаження в несучі елементи конструкції. Постійно точнорозмірені профілі blaugelb Triotherm+ завжди утворюють гладку поверхню для герметизації монтажних швів конструкційних елементів в повній відповідності до приписів.